Příběh mé dcery

Od narození byla dcerka drobnější postavy. Nikdy toho moc nesnědla. Občas si stěžovala, že jí bolí bříško. Myslela jsem si, že to má z toho, že má zácpu.

Největší zlom přišel kolem čtvrtého roku. Nástupem dcerky do druhého ročníku školky. Ve školce míváme různá setkání a při jednom takovém jsem si povídala s paní učitelkou. A ta mi řekla, že dcerka nesní ve školce ani jeden bramborový knedlík a celkově málo jí. A tak jsem s ní šla k doktorce na odběr krve, který vyšel pozitivně na celiakii. Paní doktorka nás poslala na gastro. Tam po prostudování výsledků jsme byly rovnou poslány na endoskopii. Na výsledky testu z endoskopie jsme čekali čtrnáct dnů.

Všechny tyto záležitosti jsme řešili při čekání mé druhé dcery. O to náročnější bylo přijmout tento fakt, i když jsem už předtím věděla, že je velká pravděpodobnost, že výsledky budou pozitivní.

Ale od té doby co drží dcerka bezlepkovou dietu, tak se její zdravotní stav velmi zlepšil. A navíc po půl roce dodržování bezlepkové diety má protilátky úplně jako zdravé dítě.

 

kl, Jablonec n. N.

Email: celia.zbl@seznam.cz

tel: 723 515 377

Nová Ves 198, 463 31 Chrastava

IČ: 270 48 861